Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība. Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Privātuma politika

Sūkņu stacijas rekonstrukcija ar elektroapgādes sadalnes un vadības sistēmas nomaiņu

Piegādes apjoms:
Sūkņu stacijas elektroapgādes risinājums ar diviem ievadiem un ARI sistēmu.
Sūkņu stacijas vadības sistēma ar procesa mēriekārtām un integrēšana kopējā SCADA sistēmā.

Klienta ieguvums:

  • Elektroapgādes drošības uzlabošana.
  • Autonoma stacijas darbība bez operatoru nepieciešamības uz vietas.
  • Sūkņu stacijas attālināta uzraudzība un vadība.
  • Detalizēta elektroenerģijas uzskaite atdalot tehnoloģiju no kopējā patēriņa.
  • Modernas automātiskā vadības sistēmas iekārtas ar pilnu attālināto diagnostiku operatīvai lēmumu pieņemšanai.

Kanalizācijas Sūkņu Stacijas ar sūkņu kopējo jaudu 150kW elektroapgādes sadalnes un automātikas vadības sistēmas nomaiņa, ieviešot patērēto resursu uzskaiti attiecībā pret pārsūknēto notekūdeņu apjomu. Viens no rekonstrukcijas mērķiem bija uzlabot stacijas elektroapgādi nodrošinot ARI (automātiskās rezerves ieslēgšanu) no diviem sadales tīkla ievadiem un ģeneratora pieslēgumu. Automātiskās vadības sistēma izveidota ar augstu autonomijas un pieejamības līmeni bez operatīvā personāla klātbūtnes. Kanalizācijas sūkņu stacijas darbspējas funkcionalitāte tiek dublēta automātikas sistēmas darbības traucējumu gadījumā.

Sistēma ir izveidota tā, lai varētu veikt iekārtu attālinātu diagnostiku un novērtētu kopējo situāciju, un kādus speciālistus jānorīko operatīvai problēmu risināšanai. Lai optimizētu elektroenerģijas patēriņu un nodrošinātu inteliģentu sūkņu vadību, sūkņi ir aprīkoti ar frekvences pārveidotājiem, kas ietver arī sūkņu tīrīšanas funkciju.   

Automātikas risinājums veidots uz ABB AC500 procesora bāzes, kas paredzēts darbībai agresīvā vidē (sērūdeņraža gāze, zemas temperatūras un augsts mitruma līmenis) un savienots caur nodalītu mobilo sakaru kanālu savienojumu ar pilsētas ūdenssaimniecības uzņēmuma SCADA vadības sistēmu 800xA.