Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība. Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Privātuma politika

VAS, ESS projektēšana

Extended Automation piedāvā automātisko vadības (VAS) un elektronisko sakaru (ESS) sistēmu risinājumu skiču projekta izstrādi, balstoties uz klienta definēto uzdevumu, kas dod priekšstatu par darba apjomu, specifikācijām un izmaksām.

Elektrisko shēmu izstrādē izmantojam EPLAN Electric programmnodrošinājumu ar iespēju sagatavot dokumentāciju AutoCAD formātā. Projektu realizācijas ietvaros veicam projektēšanu, kas iekļauj montāžas shēmas un detalizētu izpilddokumentācijas izstrādi atbilstoši tehniskajam projektam un klienta prasībām.

Lielu projektu realizācijā automātikas daļa bieži vien ir savienojošais posms daudzām projekta komponentēm, ietverot tehnoloģiskās iekārtas, elektroapgādi, ventilāciju u.c.

Uzkrātā praktiskā pieredze automātikas risinājumu izstrādē Extended Automation klientiem dod iespēju pielietot ne tikai pašus jaunākos, bet arī stabilākos un ilgtspējīgākos nozares risinājumus: sākot no instrumentu un izpildmehānismu izvēles beidzot ar infrastruktūras (t.sk. servera aprīkojuma) un programmatūras izvēli.

Extended Automation ir profesionāļu komanda, kurā darbojas apmācīti inženieri, kuri spēj radīt risinājumus, lai sistēmas no dažādiem ražotājiem būtu savstarpējami savietojamas, iekļaujot SCADA, datu arhivēšanas programmatūru, ekspertu sistēmas utt. Risinājumu izstrādē tiek izmantotas modernas komunikāciju tehnoloģijas, vienlaikus nodrošinot atbilstību kiberdrošības standartiem.

Uzziniet vairāk par Extended Automation pakalpojumiem, projektiem vai sazinieties ar mums, ja vēlaties uzzināt vairāk, kā palielināt jūsu industriālā uzņēmuma efektivitāti.