Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība. Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Privātuma politika

Vadības sistēmas audits

Veicot vadības sistēmu auditu industriālā objektā, klientam ir iespēja uzzināt par papildu iespējām un uzlabojumiem, saņemot veicamo darbību sarakstu iecerētā vai iespējamā mērķa sasniegšanai.

Extended Automation inženieri palīdz apzināt šīs vajadzības un iespējas, kas rezultējas konkrētu darbību uzskaitē. Audita rezultātā klients saņem skiču projektu vai rekomendācijas, kā arī Darba uzdevumu ar skaidri noformulētām specifikācijām un provizoriskām izmaksām.

Automātiskās vadības sistēmas auditēšana sākas ar esošās programmatūras izpēti, tai skaitā nosakot Windows operētājsistēmas versiju, atjauninājumus un antivīrusa programmatūru. Nākamais solis ir visas vadības sistēmas elementu stāvokļa pārbaude, identificējot specifiskas problēmas, piemēram, kuri signāli nefunkcionē atbilstoši uzdevumam.

Sistēma tiek izpētīta, vispirms izprotot tās uzbūvi, apzinot tās trūkumus vai nepilnības, kā arī iespējamos riskus. Piemēram, ja esošajā sistēmā izmantoti kontrolleri, kuru modeļu ražošana tika apturēta jau 5 gadus atpakaļ, pastāv risks, ka rezerves daļu iegāde var sagādāt grūtības: tās var nebūt pieejamas vai izmaksāt pārāk dārgi. 

Automātiskās vadības sistēmas auditu īpaši svarīgi veikt gadījumos, ja nepieciešams salāgot vairāku ražotāju vadības sistēmas, lai pieņemtu lēmumu par kādas konkrētas sistēmas atstāšanu vai aizvietošanu vai savstarpējo savietojamību.

Tā kā lielākā daļa vadības sistēmu darbojas uz Windows operētājsistēmas, to dzīves cikls parasti ir pielāgots Windows dzīves ciklam. Kad tiek izlaista jauna Windows versija, tai seko verificēta jauna automātiskās vadības sistēmas versija. Lai izvairītos no gadījumiem, ka Windows atjauninājumi var traucēt automātiskās vadības sistēmas darbību, Windows piedāvā LTSC (Long-Term Servicing Channel) licenci, kas nodrošina to, ka konkrētai Windows versijai netiek veikti atjauninājumi ar papildu funkcionalitāti.

Vienīgais pieļaujamais izņēmums ir Windows drošības atjauninājumi (t.s. service patches), kas nodrošina vadības sistēmas darbību un samazina sistēmas ievainojamību.

Uzziniet vairāk par Extended Automation pakalpojumiem, projektiem vai sazinieties ar mums, ja vēlaties uzzināt vairāk, kā palielināt jūsu industriālā uzņēmuma efektivitāti.