Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība. Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Privātuma politika

Pilna cikla projektu realizēšana

Industriālo uzņēmumu vidū pieaugoša tendence ir automatizācijas risinājumu un distances vadības sistēmu ieviešana, lai uzlabotu procesu efektivitāti un pielāgotos darbaspēka izmaiņām tirgū.

Extended Automation piedāvā industriālās automātikas risinājumus, kurus šobrīd izmanto nozīmīgi pārstrādes rūpniecības un komunālo pakalpojumu sektora uzņēmumi: koģenerācijas stacijas, termoelektrostacijas, hidroelektrostacijas, katlu mājas, ūdensapgādes un attīrīšanas iekārtas, siltumapgādes tīkli, elektrovilces apakšstacijas, dzelzceļa u.c. infrastruktūras objekti.

Pateicoties plašai speciālistu komandai, kas sastāv no pieredzējušiem inženieriem, projektētājiem un projektu vadītājiem, Extended Automation realizē arī pilna cikla (t.s. turnkey) projektus. Vairāk nekā 12 gadu komandas pieredze un plašais speciālistu loks nodrošina kvalitāti ikvienā projekta realizācijas etapā – no izpētes līdz pēcgarantijas laika servisa uzturēšanai 24/7 režīmā.

Izpētes darbs sākas ar esošās sistēmas auditiem vai klienta vajadzību apzināšanas. Tad seko skiču projekta izstrāde, kas klientam dod iespēju saņemt detalizētāku priekšstatu par darba apjomu, specifikācijām un izmaksām. Atkarībā no darba apjoma, jaunas sistēmas projekta izstrāde aizņem 1-6 mēnešus.

Projekta realizācija parasti tiek veikta vai nu pieturoties pie izstrādātā projekta vai piekopjot profesionāļu aprindās pielietoto “as built” pieeju. Proti, paredzot, ka vadības sistēmas izstrādes laikā neizbēgami būs nepieciešamas izmaiņas sākotnēji plānotajā projektā, lietderīgāk ir būvēt sistēmu, izmantojot sākotnējās specifikācijas, taču operatīvi iestrādājot jaunajiem apstākļiem piemērotākos risinājumus, taupot laiku un līdzekļus. Tādējādi projekta gala redakcija tiek veikta projekta realizācijas beigu posmā, fiksējot to, kas realizēts. Šāda pieeja noteikti ir efektīvāka, jo vairāk atbilst mūsdienu dinamiski mainīgajiem apstākļiem.

Realizējot pilna cikla projektus, Extended Automation veic vai pārrauga visu iekārtu ražošanu, komplektāciju un testēšanu pirms to uzstādīšanas objektā, tādējādi mazinot riskus un izmaksas, kas saistās ar kļūdu novēršanu pēc to uzstādīšanas. Tad, kad jaunā sistēma ir augšupielādēta uz servera, pārbaudīta (t.s. commissioning) un piegādāta klientam, seko klienta apmācība. Atkarībā no sistēmas nereti tiek izmantota t.s. trail run pieeja, kad klientam tiek dota iespēja sistēmu lietot, pamazām uzkrājot labojamo lietu sarakstu (t.s. punch list).

Uzstādītajām sistēmām nodrošinām garantiju, kā arī piedāvājam sistēmas uzturēšanas pakalpojumus. Savukārt pēc garantijas perioda beigām piedāvājam tehnisko atbalstu attālinātā režīmā, uzstādīto sistēmu atjaunināšanu, kā arī 24/7 ārkārtas uzturēšanas pakalpojumus, ko nodrošina mūsu speciālisti uz vietas vai attālināti.

Uzziniet vairāk par Extended Automation pakalpojumiem, projektiem vai sazinieties ar mums, ja vēlaties uzzināt vairāk, kā palielināt jūsu industriālā uzņēmuma efektivitāti.