Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība. Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Privātuma politika

Automatizācijas risinājumi

Extended Automation ir pieredzējušu inženieru komanda, kas nodrošina dažādu industriālās automātikas risinājumu projektēšanu un realizāciju klientiem Latvijā, Lietuvā, Igaunijā un Skandināvijas valstīs. Mēs spējam nodrošināt pilnu pakalpojumu klāstu: no idejas līdz pilna cikla projekta realizācijai.

Lai gan pastāv vairāki apzīmējumi tehniskā termina extended automation skaidrojumam: augstākā automātika, paplašinātā automātika un pat izsmalcinātā (sophisticated) automātika, mēs to saucam vairāk kā automātika. Visi Extended Automation risinājumi ir ar pievienoto vērtību: mēs spējam izprast un iedziļināties klienta vajadzībās un vēlmēs un ikviena mūsu sniegtā rekomendācija balstās ievērojamā mūsu uzņēmuma komandas pieredzē.

Automatizācijas risinājumu process parasti sākas ar esošo automātisko vadības sistēmu auditu, atklājot iespējas, kā būtiski optimizēt vai uzlabot esošos rādītājus. Pēc tam mēs izstrādājam, ieviešam un, nepieciešamības gadījumā, arī uzturam šos automātikas risinājumus, paceļot noteiktus industriālos procesus būtiski jaunā veiktspējas līmenī. Būtībā mēs nodrošinām automātikas ieviešanas procesa vadību klienta ražošanas procesos (t.s. project integration business).

Extended Automation uzņēmuma pievienotā vērtība ir vairāk nekā 12 gadu komandas pieredze, kas uzkrāta strādājot lielos starptautiskos uzņēmumos.

Mūsu komandā darbojas zinoši un sertificēti speciālisti: inženieri, projektētāji, darbu vadītāji un projektu vadītāji, kas spēj nodrošināt būtisku pievienoto vērtību ikvienam industriālam klientam. Mēs auditējam, projektējam, pielāgojam un modernizējam, kā arī uzlabojam un uzturam dažādas sarežģītības pakāpes un dažādu ražotāju izstrādātās vadības sistēmas un automātikas risinājumus: ABB, Siemens, AVEVA (Wonderware). Papildus Extended Automation nodrošina dažādu ražotāju komponenšu, tajā skaitā PLK, elektropiedziņas iekārtu un tehnoloģisko procesu mērinstrumentu, integrāciju un tiem atbilstošu pakalpojumu klāstu.

Mūsu arsenālā ir plaša tehnoloģiju pieredze, optimizējot, projektējot, realizējot un uzturot 24/7 režīmā DCS, SCADA vai cita veida hibrīdsistēmas sekojošās jomās: katlu mājas, siltumapgādes tīkli, zemsprieguma un vidsprieguma tīkli, hidroelektrostacijas, termoelektrostacijas, ūdensapgāde un notekūdeņi, dzelzceļa infrastruktūra u.c. Extended Automation speciālistiem ir stabils pieprasījums gan vietējā, gan eksporta tirgū, palīdzot realizēt augstas sarežģītības pakāpes projektus ikvienam industriālam klientam.

Papildus risinājumu izstrādei un pilna cikla projektu (t.s. turnkey) izstrādei, mēs nodrošinām esošo automātisko vadības sistēmu ekspertīzes – risinājumu atbilstību industrijas labajai praksei, piemēram: iekārtu, programmatūras dzīves cikla un kiberdrošības novērtēšana.

Mūsu speciālisti var nodrošināt klientam nepieciešamos pakalpojumus gan klātienē, gan attālināti, izmantojot drošu attālināto savienojumu (VPN) un klienta piešķirto autorizāciju. Gadījumā, ja klientam nepieciešams sniegt tehnisko atbalstu 24/7 režīmā, Extended Automation speciālisti vispirms pieslēdzas attālināti, lai noskaidrotu vajadzīgā atbalsta apjomu. Ja radušos problēmu nav iespējams novērst attālināti, mēs nodrošinām atbilstošas kvalifikācijas speciālista ierašanos klienta objektā pēc iespējas īsākā laikposmā.
 

Uzziniet vairāk par Extended Automation pakalpojumiem, projektiem vai sazinieties ar mums, ja vēlaties uzzināt vairāk, kā palielināt jūsu industriālā uzņēmuma efektivitāti.